www.ogloszeniamalopolskie.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:6 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:194 | Ogłoszeń:1745

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Ciekawe strony

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Opiekunka Osób Starszych W Niemczech Gowork.pl Praca

    Opiekunka Osób Starszych W Niemczech Gowork.pl Praca

    Praca w Niemczech

    GoWork.pl
    Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

    Pani Monika 94 lata poszukują opiekunki, Niemcy praca
    Nordermeldorf

    Stan zdrowia:
    Pani Monika porusza się za pomocą chodzika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu. Cierpi na demencję oraz osteoporozę.

    Obowiązki:
    Do obowiązków opiekunki należą czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego w które wchodzi: sprzątanie, robienie zakupów.
    Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: gotowość do opieki w ciągu nocy, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała.

    Wymagania:
    Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nas osobami starszymi i dostateczną znajomością języka niemieckiego.

    Oferujemy:
    Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
    Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
    Wynagrodzenie: 1070-1095 euro netto

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na magdalena.golec@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 797898762 o treści: 2359 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
    Zapraszamy również do Nas osobiście
    Odział w Krakowie:
    ul. Wielopole 18B, piętro II

     PDF
    Telefon: 797898762, 124317442

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Praca zagranicą    Niemcy    Opiekun    Opiekunka    Opiekunka Osób Starszych W Niemczech Gowork.pl Praca

    Miasto/a:
     Kraków
    • Opiekunka Osób Starszych W Niemczech Gowork.pl Praca
    • Opiekunka Osób Starszych W Niemczech Gowork.pl Praca 2
    « Poprzednie | Następne »