www.ogloszeniamalopolskie.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:27 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:194 | Ogłoszeń:1774

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

    Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca W Niemczech Od Zaraz- Pani Gertrud 82 Lat

    Praca W Niemczech Od Zaraz- Pani Gertrud 82 Lat

    Praca w Niemczech, Opieka os. starszych

    Praca w Niemczech od zaraz- Pani Gertrud 82 lat
    Paderborn

    Przewidywany termin wyjazdu: 20.03.2014r.

    Stan zdrowia:
    Pani Gertrud jest po udarze i ma problemy z poruszaniem się ale chodzika używa tylko na zewnątrz. Cierpi na demencję oraz niedosłyszy.

    Obowiązki:
    Do obowiązków opiekunki należy: sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.
    Do obowiązków związanych z opieką nad podopiecznym należy: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc przy higienie ciała.

    Wymagania:
    Poszukujemy kobiety z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i z dobrą znajomością języka.

    Oferujemy:
    Naszym pracownikom gwarantujemy zatrudnienie w stabilnej, legalnej firmie.
    Opiekunka wyjeżdżając na zlecenie ma zagwarantowany oraz opłacony transport do/z Niemiec oraz zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pobytu.
    Wynagrodzenie: 1150-1180 euro netto

    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na [email protected] albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 2931 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego. ODDZWONIMY
    Zapraszamy do odwiedzenia nas!
    Oddział w Krakowie:
    ul. Wielopole18B, piętro II

     PDF
    Telefon: 664759494

    Rodzaj: Oferuję

    Tagi:   Praca W Niemczech Od Zaraz- Pani Gertrud 82 Lat

    Miasto/a:
     Powiat krakowski (bez Krakowa)
     Powiat limanowski
     Powiat miechowski
     Powiat myślenicki
     Powiat nowosądecki
     Powiat nowotarski
     Powiat olkuski